Biz Kimiz?

Şirketimiz EMAK İSTANBUL ELEKTROMETAL MAKİNA ve SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. markası ile 1991 tarihinden beri faaliyettedir. Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve istikrarlı büyüyerek,rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir “MARKA” yız.

Ema(K)alite Anlayışımız

Ema(K)alite; Müşterilerimizin hizmet aldığı süreç ve sonrasında memnuniyetlerini en üst seviyede tutma, faydalandığı sistemi en verimli şekilde kullanmasını sağlama alışkanlığımıza verdiğimiz isimdir.

Üretimimiz

Üretimlerimizi sistematik ve büyük bir titizlikle sağlarken tüm Dünya'ya açılan piyasamızı her zaman güçlendirmeye devam ediyoruz.

Sosyalde Biz

Tüm sosyal sayfalarımız için sayfanın en üst ve en altında bulunan linklere gitmeniz yeterlidir.

Üretimlerimiz

Metal Kaplama Makinaları ve Tüm Sistemleriyle Alakalı Üretimlerimizi İçeren Sayfamıza İçin Altta Bulunan Linke Tıklayınız

Tüm Üretimlerimiz

Sosyal Medyada Biz

Sosyal sayfalarımız sayesinde bize her yerden ulaşabiliyorsunuz. İnteraktif iletişime verdiğimiz önem sayesinde bizimle iletişime geçmek ve bizden haberler almak hiçte zor değil.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşmak Hiçte Zor Değil! Hemen Altta Bulunan Linke Tıkayıp Bize Ulaşmanın Yollarını Keşfedin.

Bize Ulaşın

''Endişe etmeyin geç kalmadınız çünkü gelişmek için doğru yerdesiniz.''

~ Genel Müdür / Ethem ÖZYURT

SOSYAL MEDYADA BİZ